Kim jest i w czym pomoże Ci Wirtualnie Pomocna?

Dzisiaj będę opowiadała o tym, czym się zajmuję, ponieważ ostatnio w prywatnych wiadomościach pytacie mnie: ,,co to znaczy, że jestem Wirtualną Asystentką od kursów online”? Dziś odpowiem na to pytanie.

PS: Nie jestem już WA 🙂

Nazywam się Monika Pałarz. W internecie działam jako Wirtualnie Pomocna. Pomagam zapracowanym i nietechnicznym kobietom z głowami pełnymi pomysłów zarabiać na dzieleniu się wiedzą poprzez tworzenie dla nich platform kursowych i samych kursów online.

Teraz opowiem dokładniej, na czym polega moja pomoc.

Uważam, że przy tworzeniu kursów online ważne są trzy filary. Są to podstawowe i bardzo rozbudowane kwestie.

Filar pierwszy to strona www.

Strona internetowa jest niezbędna w dzisiejszych czasach, aby zaistnieć w Internecie. Najbardziej polecam stronę opartą na WordPressie.org. Na własnym hostingu i na własnej domenie.

.

Drugi filar to platforma kursowa.

Ja preferuję i zajmuję się głównie platformami tworzonymi na WordPressie.

Trzeci filar to sklep.

On też może być zrobiony w WordPressie.

To naprawdę wygodne mieć wszystko w jednym miejscu. Będzie Ci dzięki temu łatwo później ten kurs sprzedawać i automatyzować. Usprawni też działania, dzięki którym więcej zarobisz.

Przy tworzeniu kursu online jest bardzo dużo zadań, jakie trzeba wykonać. Wymienię tylko część, którą mogę dla Ciebie zrobić.

Landing page

Jeśli masz już stronę internetową, warto zrobić stronę lądowania właśnie na niej, aby móc zbierać zapisy na kurs lub na listę mailingową. Lista to też jest ważna rzecz.

Webinar

Masz już kurs online? Promuj go. Możliwe, że zechcesz przeprowadzić webinar sprzedażowy. Pomogę Ci więc w trakcie. Ty prowadzisz swoją merytorykę, a ja zbieram pytania z komentarzy Twoich uczestników. Albo wrzucam linki, o których będziesz mówiła. Mogę też w razie problemów technicznych pomóc Ci zdalnie w miarę możliwości.

Redakcja tekstów

Nagrałaś wideo, a ja (lub mój podwykonawca) piszę transkrypcje i podkładam do filmów. Mam bystre oko do błędów, przecinków i ortografii.

Montaż filmów i napisy

Kolejna rzecz to tak, jak już wspomniałam napisy do filmów i montaż filmów. Jeśli gdzieś się pomylisz lub zrobisz dłuższą przerwę — ja (lub mój podwykonawca) to wycinam i powstaje z tego jedna spójna wiedza.

Materiały dodatkowe

Tworzę (lub mój podwykonawca) proste PDF-y oraz prezentacje do webinarów na bazie wiedzy, którą chcesz przekazać swoim kursantom.

Newsletter w MailerLite

W trakcie tworzenia kursu, potrzebujesz popupów, formularzy zapisu i tym podobne rzeczy. Działam na razie na MailerLite, ale będę poszerzać swoje usługi również o inne autorespondery. Na ten moment jednak zostaje sam MailerLite. Polecam ten system wszystkim początkującym, bo jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Przed rozpoczęciem współpracy omawiamy na konsultacjach cały projekt.

Jeśli więc tworzysz kurs online lub dopiero zamierzasz tworzyć kurs online i nie jesteś techniczna odezwij się do mnie. Zapisz się na darmową 15-minutową konsultację. Dzięki niej poznam Twoje potrzeby. Jeśli potrzebujesz czegoś innego niż ja oferuję odeślę Cię do osoby, która jest specjalistą w danym temacie.

Szukasz pomocy przy Twojej platformie kursowej lub przy kursie online?

Napisz do mnie na kontakt@monikapalarz.pl lub wypełnij formularz kontaktowy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *