Opinie

Opinie

Spójrz, jak moje klientki oceniają współpracę ze mną.

Ela Włodarska

ela-wlodarska
Ela Włodarska

W jeden kwadrans zostały rozwiane moje wątpliwości – dziękuję. Ale to nie wszystko, dostałam wskazówkę jak usprawnić swoje przyszłe działania, aby nie tracić czasu na coś co w innym programie zrobi się samo – no prawie. Czekam na kurs z platformą do kursów bo to jest to czego właśnie szukam, a Monika Pałarz to właśnie udoskonala — just in time. Kompetencja, empatia i wsparcie to wyróżnia konsultacje z Monika Pałarz, które serdecznie polecam.

 

Anna Szyksznian - właścicielka marki SHAPY DESIGN STUDIO

Współpraca z Moniką była dla mnie niesamowicie satysfakcjonująca. O jej zaangażowaniu może świadczyć, chociażby to, że szybko i sprawnie wyjaśniła nurtujące mnie kwestie za pomocą wideokonferencji, a nie zwykłej rozmowy mailowej. Przy mojej niewiedzy związanej z WordPressem pokazała, że jest osobą równie pozytywną co wyjątkowo cierpliwą. Z czystym sumieniem mogę ją polecić jako wsparcie dla każdej osoby, która szuka kogoś odpowiedzialnego i słownego. Ja jestem zadowolona i myślę, że każdy będzie.

anna-szyksznian
Anna Szyksznian

Silvia Mari - właścicielka marki Make-up&Color Artist​

Silvia Mari
Silvia Mari

Spotkałam się z Moniką kilka dni temu na bezpłatnej konsultacji. Jest kobietą z ogromną wiedzą i bardzo chętna do pomocy. Podsunęła mi mnóstwo pomysłów , które na pewno wdrażę w rozwój mojej marki osobistej. Atmosfera była bardzo wyluzowana i nawet trochę się pośmiałyśmy 😄. Było to 15 minut (może nawet troszkę więcej ) , które otworzyły mi oczy na wiele aspektów , których wcześniej nie brałam pod uwagę . Polecam z całego serca Monikę ponieważ jest kompetentna w swoim fachu i doskonale przygotowana.Mam nadzieje , ze nie długo znowu będę miała przyjemność z nią porozmawiać.

Sylwia Bijak - właścicielka marki ZADBAJ O SIEBIE

W związku z rozwojem firmy postanowiłam wystartować bloga oraz stronę internetową. Miałam przyjemność pracować z Moniką, która pomogła mi uporządkować zaplecze techniczne związane z blogiem postawionym na WordPressie. To dla mnie, osoby, która kompletnie się na tym nie zna, a której ciągle coś nie działało było wybawieniem!
Monika pracuje profesjonalnie, jest świetnie zorganizowana i do tego punktualna. Mimo odległości współpraca szła nam świetnie i wystarczyło dosłownie parę godzin, żeby wszystko działało w jak najlepszym wymiarze. Jestem pod szczerym wrażeniem jej wiedzy, kompetencji i profesjonalnego działania. Monika, tak w trakcie współpracy, jak i teraz, jest dla mnie wsparciem. Jeśli mam jakieś nurtujące pytanie, zawsze poradzi. Tak ciepłych i pomocnych ludzi potrzeba nam więcej 🙂
Absolutnie polecam współpracę z Moniką, bo to czysta przyjemność i co ważne w 100% efektywna współpraca.

sylwia-bijak
Sylwia Bijak

Janusz Kamiński - specjalista działu marketingu marki Template Monster

janusz-kaminski
Janusz Kamiński

W ramach swoich obowiązków często kontaktuję się z różnymi ludźmi. Przez ostatnie 4 lata wysłałem ponad 30 tys. e-maili do 500+ osób w Polsce i za granicą. Mając spore doświadczenie w komunikacji drogą mailową, mogę powiedzieć, że z Panią Moniką Pałarz nie miałem żadnych problemów z elktronicznym porozumiewaniem się. Pani Monika zawsze odpowiada na wiadomości i odpowiedzialnie podchodzi do pracy. Oprócz tego raportuje o postępach wykonywania pracy. Dlatego zawsze wiedziałem na jakim etapie testowania motywu jest. Mało tego, wykonała więcej artykułów niż ustaliliśmy. Było to miłe i zaskakujące zwieńczenie naszej copywriterskiej kooperacji.
W trakcie powyższej współpracy nie miałem żadnych kłopotów. Dlatego z wielką przyjemnością polecam Panią Monikę jako odpowiedzialną web asystentkę.

Jolanta Grochala - motywujący lektor języka angielskiego

Monika pojawiła się w mojej wirtualnej przestrzeni wtedy kiedy tego najbardziej potrzebowałam. Tworzyłyśmy mój fanpage, który teraz, mam nadzieję, odnosi sukcesy. Dziękuję za to. Bez Ciebie nie dałabym rady.

jolanta-grochala
Jolanta Grochala

Aneta Rumińska - właścicielka marki VPM DLA BIZNESÓW ONLINE

aneta-ruminska
Aneta Rumińska

Zleciłam Monice do wykonania zadanie, w którym liczyła się precyzja i czas wykonania. Zadanie zostało wykonane rzetelnie i sumiennie — zgodnie z ustaleniami. Dziękuję, Moniko, za pomoc 🙂